Auto Radiaatori Vahetus ja Remont Tartus - Autoluks OÜ

Oleme avatud E-R 9-18 (vaata kaardil), Tel. 5853 3080

Auto radiaator on oma olemuselt metalltorude võrestik, mille kanaleid pidi jookseb jahutusvedelik. Pealetulev õhk jahutab kanalites olevat jahutusvedelikku ning see saadetakse uuesti ringlusesse. Kui radiaatori välisele pinnale või sisemistesse kanalitesse koguneb aja jooksul mustust ja setet, siis pärsib see õhu pealevoolu ning vedeliku ringlemist, tingides potentsiaalselt mootori ülekuumenemise.

Kulumise või otsekontakti teel tekkinud radiaatori vigastused tingivad asjaolu, et jahutusvedelik hakkab jahutussüsteemis oleva surve ja kuumuse tõttu välja voolama. Kui süsteemis oleva jahutusvedeliku hulk langeb alla normaaltaseme, on oht auto mootor ei saa enam piisavalt jahutatud, mille tagajärjeks on potentsiaalselt suured ja kulukad kahjustused.

Autoluks OÜ autoteeninduse eksperdid aitavad teil tuvastada auto radiaatori ja jahutussüsteemi seisukorra ning teostada vajadusel radiaatori vahetuse ning seonduvad remonttööd.

Helista meile konsultatsiooniks (5853 3080) ja leiame teie probleemile üheskoos sobivaima lahenduse!

NB! E-maili teel kontakteerudes tuleb arvestada pikenenud vastuse ajaga. Palun pange antud juhul kirjaga kaasa ka oma kontakttelefon, et saaksime teiega hilisemalt ühendust võtta!

<< Tagasi Teenuste Nimekirja