Sildade Reguleerimine - 3D Sillastend Tartus - Autoluks OÜ

Oleme avatud E-R 9-18 (vaata kaardil), Tel. 5853 3080

Sildade reguleerimine - 3D Sillastend Tartu Kas sinu auto kisub sõites vasakule või paremale ja roolist lahti lahtes otsib teed? Kas auto rehvid kuluvad ebaühtlaselt ning üks äär on märgatavalt rohkem kulunud kui teine? Kas auto rool on viltune (sõidad otse, aga rool on viltu käes)?

Nende ja analoogsete sümptomite korral tuleks esimesel võimalusel teostada auto sildade kontroll. Sillastend ehk silla reguleerimine on soovitav igal autol teostada vähemalt kord aastas või vastavalt vajadusele. Muuhulgas soovitame silla kontrolli ja (vajadusel) reguleerimist teostada kui:

  • Auto veermikule on teostatud remonttöid
  • Auto käib korralises rehvivahetuses
  • Sõitsid autoga läbi löökaugu
  • Roolist siledal teel lahti lastes hakkab auto kiskuma
  • Auto rehvid kuluvad ebaühtlaselt

Sillastendi Hind

Sõiduauto, ainult esisilla reguleerimine: 40€
Sõiduauto, mõlemad sillad: 50€
Kaubikute, Maasturite sildade reguleerimine 50€

Sildade Reguleerimine - Mida Tööde Käigus Tehakse?

Sillastendi eesmärgiks on tagada rataste paralleelne paiknemine kõikides suundades. Tööde käigus reguleeritakse ja seadistatakse rataste kolme järgnevat parameetrit:

  • Jooksunurgad (rataste kokku- või lahkujooks)
  • Külgkalle (rehvi keskjoone ja vertikaali vahel olev nurk)
  • Pikikalle ehk Järeljooks (nurk vertikaali ja käändtelje vahel)
Mõningal juhul on enne sillastendi teostamist esmalt välja vahetada ka kulunud liigendeid ja silla detaile. Kulunud liigendite puhul on oht, et rattad muudavad pärast sillastendi asendit ning seega läheb silla reguleering taaskord paigast ära.

Sillastend Autoluks OÜ Tartu Töökojas

Autoluks OÜ autoteeninduses on kasutusel 3D tehnoloogial põhinev sillastend, mille abil tuvastame täpselt ja korrigeerime kõrvalekalded veermikus.

Sillageomeetriast sõltuvad nii sõidumugavus kui ka sõiduohutus. Õigesti reguleeritud sildadega on auto paremini juhitav ja silladetailide ning rehvide kulumine on viidud miinimumini. Reguleerimata sildadega võivad kaasneda olulised kulud, nagu rehvide ebaühtlane kulumine, mille tagajärjel tuleb rehvid uutega asendada, kõrgem kütusekulu ja erinevate sillaosade ebanormaalne kulumine. Selleks, et eelnimetatud ebameeldivaid kulusid vältida või edasi lükata ongi mõistlik sildade reguleerimine vähemalt kord aastas ette võtta.

Helista meile konsultatsiooniks (5853 3080) ja leiame teie probleemile üheskoos sobivaima lahenduse!

NB! E-maili teel kontakteerudes tuleb arvestada pikenenud vastuse ajaga. Palun pange antud juhul kirjaga kaasa ka oma kontakttelefon, et saaksime teiega hilisemalt ühendust võtta!

<< Tagasi Teenuste Nimekirja